Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről írjak elbeszélő fogalmaz...

Miről írjak elbeszélő fogalmazást?

Figyelt kérdés
Azt a témát kaptuk példának, hogy egy könyv vagy film történetét írjuk le, mintha mi is az egyik szereplője lennénk. Én viszonylag régen olvastam utoljára könyvet és filmet sem néztem mostanában, amiről tudnék írni...nem tudom mit kéne választanom. Más témát is lehet választani, de nincsen más ötletem. Azt kérték, hogy az általános (egy napom, hétvégém, családom, kirándulás, családi karácsony) témákat kerüljük.
2014. okt. 21. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj arról a filmről amit legutóbb láttál. De esetleg írhatsz a településedről, sulidról vagy találj ki egy teljes sztorit magadtól.
2014. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!