Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan Írjak monológot? 10...

Hancsi22 kérdése:

Hogyan Írjak monológot? 10 mondatos monológot kell írnom boldog vagyok címmel. Humán szakon vagyok 8. osztályban. Holnapra Boldog vagyok címmel kell monológot írnom, viszont még nem tanultunk monológot írni.

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd ugyanúgy, mint a fogalmazást.


Boldog vagyok, mert két fülem van. Élvezem az élet minden percét. Stb.

2014. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

igen, az a lényeg, hogy Egyes szám első személyben kell írni, Te mondod el Magadról mindazt, amit e témával kapcsolatban el szeretnél mondani, le szeretnél írni, hogy mások is tudják.

Ahogy előttem írták, fogalmazásként írd !

Bevezetés, Trágyalás, Befejezés

Boldog vagyok, mert a napjaim békében, nyugalomban telnek,szeretnek a szüleim, szép házban élünk, a barátaimmal jól kifövök, sikereim vannak ilyen-olyan tantárgyban, amelyeket szeretek, sportolok, versenyeket nyertem ez is boldoggá tesz, nemrég kaptam egy kiskutyát, akit nagyon szeretek, sokat játszom vele, stb.

2014. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!