Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudna ezt nekem valaki...

Le tudna ezt nekem valaki forditani romanra? Csokolom a tiz ujjat aki leforditja nekem, fontos.

Figyelt kérdés
Kedves naplom .Ma koran kellet keljek ,mivel 7-re kellett menni suliba . Szilvivel nagyon sokat kacagtunk ,es a lanyokkal beszelgettunk .Jol ereztem magam.Hosszu nap volt mivel ma 3 angol orank volt .Az utolso orank nemet volt ,amin irtunk felmerot ,eleg konnyu volt. Hazafele a vonaton elaludtam mivel unatkoztam .Amikor hazajottem finom ebed vart .Mindjart neki kell fogjak tanulni ,amihez nincs kedvem .
2014. okt. 22. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Dragul meu jurnal. Astăzi a trebuit să mă scol devreme, deoarece a trebuit să merg la scoală pe 7. Am râs foarte mult cu Szilvi și am discutat cu fetele. M-am simțit bine. A fost o zi lungă pentru că azi am avut 3 ore de limba engleză. Ultima oră a fost de limba germană, în care am scris extemporal, a fost destul de ușor. Ȋnspre casă, pe tren am adormit deoarece m-am plictisit. Când am venit acasă m-a așteptat un prânz delicios. Imediat trebuie să încep să învăț, de care nu am chef.
2014. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatban „Mindjárt neki kell fogjak tanulni”, pontosabb az a fordítás, hogy: „Imediat trebuie să mă apuc de învățat”
2014. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2014. okt. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!