Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni 1-2 kérdésbe...

Tudnátok segíteni 1-2 kérdésben az Aranyemberből?

Figyelt kérdés

A szigeten az első Dódi az most Tímár és Noémi kisfia volt, vagy valami szökevényasszonynak a fel nem vállalt gyereke, és ők csak 'örökbefogadták'?


A másik, hogy amikor Tímár és Brazovics szőlőt vesz. Akkor ki beszéli rá Brazovicsot a föl vásárlására? Tímár? Vagy Kacsuka? És Tímár tudta, hogy hogy Brazovics földjét csak 30 évvel később fogják felvásárolni, az övét meg hamar?


2014. okt. 27. 09:47
 1/2 chtt ***** válasza:

Régen olvastam már, de én mindig úgy képzeltem, hogy Dódi Tímár és Noémi fia, még ha így nem is mondják ki. Van egy rész, mikor az anya kiküldi Tímárt, mondván, nem szabad látnia, mivel táplálkozik annak a szegény asszonynak a gyereke, az én olvasatomban Noémi itt megszoptatja a kicsit, azért nem szabad Tímárnak látnia.


A másik úgy rémlik, hogy egyben vásárolták volna fel az összes földet, és Tímár az, aki beszél az "illetékesekkel", hogy az mán milyen pazarlás lenne, hiszen van, amire csak húsz-harminc év múlva kerül sor, ráérnek akkor fizetni, és ő sugallja azt is, hol kezdjék a felvásárlást, hogy Brazovics nagyot bukjon.

2014. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönööm:)


A 2.-ra nem emlékeztem, az elsőnél viszont én is az etetős rész miatt gondoltam főként arra, hogy esetleg mégis az ő gyerekük Dódi.:)

2014. okt. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!