Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az alább nevekben/fogalmakban...

Az alább nevekben/fogalmakban tudnátok segíteni? Csak egy mondat kell se több se kevesebb.

Figyelt kérdés

Nevek:

I.(V.)Károly

I.Ferenc

II.Fülöp

I.Ferdinánd

Alba hercege

Orániai Vilmos

Tudorok

VII. Henrik

VIII. henrik

Aragóniai katalin

John Wyclif

Morus Tamás

VI.Edward

? Mária ?

I. Erzsébet

Drake

I.Jakab

I.Károly

OliverCromwell

II. Károly

II. Jakab

Fogalom pedig csak 5:

vallon

flamand

tőkés vállalkozás

protektorátus

taláros nemesség


Ha ebből legalább egyet megtudnál mondani már azis nagy segítség :D Előre is köszi :)



2014. nov. 1. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Goole, WIkipedia.


Ennyire ne legyél lusta :)

2014. nov. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ja, ha a nevek bármelyikét beírod a keresőbe, akkor rengeteg mondatot találsz, egyet csak ki tudsz másolni/tudsz kreálni...
2014. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vallon: Belgium déli és Franciaország északnyugati részén élő népcsoport nyelvük a francia nyelvnek egyik eléggé elkülönült nyelvjárása
2014. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezeket kigyűjtöm magamnak csak azt reméltem h amig én alszok 2-3 ember megspóról nekem 15 percet ... de reggel már el is kezdem kigyűjteni mindenhonnna ... egyáltalán nem a lustaságról szól, igazából a fogalmak azok amiket ténylegesen nem tudtam öszegyűjteni sehonnan
2014. nov. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!