Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazás? Mindenféle ötletet...

Fogalmazás? Mindenféle ötletet nagyon megköszönnék

Figyelt kérdés
A címe példaképek régen és ma. Irodalomhoz kell kapcsolódnia,például az Odüsszeiához.Hétfő a határidő és semmi ötletem nincsen hogy hogy kezdjem el:/

2014. nov. 1. 20:21
 1/7 anonim válasza:
53%
Próbálj meg mondjuk arról írni hogy régen példaképek voltak mondjuk az istenek, Zeus meg a többiek, most meg már a legtöbb fiatalnak nincs példaképük. Hány oldalba kell leírnod?
2014. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
másfél 2 oldal:/
2014. nov. 1. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy régen mik voltak a fő jellemvonások. A férfiak erősek kellettek hogy legyenek, bátrak, és ezért olyan hőst, példaképet i választottak, aki szintén hősies, erős, bátor.

Manapság viszont a tudás értékelődött fel. Ezért van, hogy a példaképek inkább a véznább, de okosabb emberek.


Mesélhetsz a különböző korokról, a negatív hősökről is. Illetve, magáról, arról hogy vajon az, hogy a példakép személye is ugyanannyira változó, mint maga az ember.


Nekem a példaképem Agatha Christi,

Beszélhetsz arról, hogy neked ki, és miért a példaképed.

2014. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek a régi hősök, felruházva csoda jó dolgokkal.


[link]


A ma hősei? a mai emberek viselkedése, azt te is tudod.

Mint akkor, most is vannak, jó és rossz emberek, vagy éppen semmilyen, akiknek minden mindegy...

2014. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam ezzel kapcsolatban, hogy esetleg leírhatnád azt is, kik közül kerültek ki a példaképek régen és most. Pl internet és TV előtt nem hírességek voltak a példaképek, hanem könyvek szereplői vagy mondjuk még régebben a történelmi személyek. Pl híres hadvezérek vagy ilyesmik is lehettek anno példaképek, most sztem relatív ritka, hogy valaki egy politikust tartana a követendő példának :D
2014. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segitsèget,sikerült a fogalmazás:)
2014. nov. 3. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
OKÉ! Nagy gratula!;)
2014. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!