Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Prezentáció homofóbia témára....

Prezentáció homofóbia témára. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban kihirdettek egy versenyt..prezentációt kell csinálni. A téma: Társadalmi problémák

Én a homofóbiát választottam, mert 100 százalékosan egyet értek azzal, hogy a homoszexuális pároknak ugyan olyan jogai legyenek mint heteroszexuálisaknak és stb..viszont mindenki tudja, hogy a homofóbia igen is jelen van, és sajnos nem csak ott végződik, hogy valaki lek*csögöz vagy leb*zizik valakit..sokszor előfordul erőszak sőt még gyilkosság is...erre szeretném felhívni a figyelmet.

Úgy gondoltam, hogy bemutatnák pár esetet..eddig amiket ismerek filmekből az Bobby Griffith és Gwen Araujo esete..tudnátok még pár nevet mondani? Szívesen elfogadok tanácsokat és ötleteket, hogy hogy kéne ezt az egészet úgy megcsinálni, hogy minél több embert megérintsen és elgondolkozzanak rajta...előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. nov. 4. 15:45
 1/8 anonim válasza:
68%
En beletenném, hogy mi tortent Matthew Shepard-el 1998ban. Nincs olyan meleg, aki ne ismerné a történetét szerintem
2014. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 4. 18:39
 3/8 anonim válasza:
Nincs mit, ha kell valami, irj
2014. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2014. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eseteket nem tudok neked mondani, de ha kicsit tudományosabbra akarod venni a figurát és konkrétan hazánkról is akarsz beszélni, akkor ajánlom Takács Judit Homofóbia Magyarországon című könyvét. Ötleteket adhat, hogy miről beszélj. Ritter Andrea Melegek című könyvét is elolvashatod, bár számomra abban nem túl sok használható új információ volt...

Amúgy a prezentációhoz csinálsz majd kivetíthető diasort is, úgy adod elő? Mert ha igen, örülnék neki ha a verseny után megosztanád velünk a diasort. Kíváncsi lennék rá. :)

2014. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van 1-2 pdf alapú könyvem, és hazai tanulmányok. Ha érdekel elküldöm.
2014. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Movie makerbe csinálom hogy tudjak videót is bele tenni..ha jól sikerül fel teszem youtube-ra és elküldöm a linket :-)


Elküldheted :-)


Eddig is köszi mindenkinek a választ :-)

2014. nov. 5. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2014. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!