Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki segít nekem írni egy mély...

Ki segít nekem írni egy mély magánhangzós szöveget? (mély mgh-k. :a, á, o, ó, u, ú) 6-8 mondatosat kéne írnom

Figyelt kérdés
nyelvtan órára kéne írnom,csak ötleteket kérnék ,teljesen mindegy hogy miről szól,előre is köszi<3

2014. nov. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdetnek:


Maga kárán tanul az okos, más kárán az okosabb.

2014. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát öh kösziii:&
2014. nov. 4. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es:


Ha muszáj, határozottan válaszolok. Csak akkor maradok alul, ha hátrányban vagyok. Unom, hogy untatnom muszáj másokat. Már sokat locsogtam, úgyszólván tocsogok a tócsában. Hazudjak, ha akarom, hogy okosnak lássanak? A házban, ahol lakom, komálnak sokan. Akkurátus vagyok. Magamon hatalmat gyakorlok: magam ura vagyok. Alapos munkának, magvas gondolatnak magas ára van. Ha-ha-ha!

2014. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alkonyatkor a balkonon álldogáltunk. Bámultuk a holdat

Hamar abbahagytuk. Nagyon vacogtunk a fagyban. A barátom takarót húzott magára. Az használt. Az anyósom forró borral próbálkozott. Attól aztán jobban volt

2014. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!