Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Pál utcai fiúk olvasmányban...

Bugrec kérdése:

A Pál utcai fiúk olvasmányban milyen grund játékszabályok voltak békében és háborúban? Mindegyikre szeretnék legalább 5-5 választ kapni.

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Én meg azt szeretném, ha elolvasnád a könyvet. De mivel elég reménytelen az eset, ezért megelégszem azzal is, ha saját magadnak kikeresed a linkből. Logikus címszavakat keresve nagyon könnyen megtalálhatod a részleteket:

[link]

2014. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A könyvet kiovastam és a filmet is megnéztem (az eredetit), de mivel nem most volt így nem tudom felidézni magamban. Tehát nem vagyok reménytelen eset és az sem az, hogy elolvassam. A háborús szabájok megvannak de a béke idején meghatározott szabájokat nem tudom felidézni!
2014. nov. 9. 17:04
 3/5 anonim válasza:
100%

'Háborús' szabályok :

- csak lándzsavívás, homokbombázás ,és szabályszerű bírkózás!

-nem verekedhetnek !

-Akinek mind a 2 válla a földet éri az már nem bírkózhat csak vívhat vagy homokbombázhat .

-Ládzsával sem verekedni ,sem szúrni nem szabad !

-Kettő ember -egy ellen nem harcolhat ,csak csoport -csoport ellen .

2014. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

'Békében' a szabályok :

-Az utolsónak bekell reteszelni az ajtót ,különben felírják a fekete könyvbe !(Boka)(26-27.oldal)

-Nem szabad árulkodni ! (Kolnay)(28.oldal)

-Nem szabad a pirosingeseknek szánt papírra gorombaságot írni ,és nem szabad olyat tenni mint Áts Feri tett! (lopni)(Boka mondta)

Sajnos ide ,csak 3-at találtam majd remélem segít neked más is.

2014. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ugye, hogy nem is annyira könnyű ez az egyszerűnek tűnő kérdés? :)


Ha valakinek még eszébe jut valami azt is megköszönném!

2014. nov. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!