Mit tegyek hogy ha hamar elfaradok a tanuasba igy elkalandoznak a gondolataim es nem a tanulas?

Figyelt kérdés

Nem a faradtsag a problemam hanem hogy hosszu orakig ttanulok de elfelejtem. Egesz jo tanuli vagyok most negyekmashova.. es megunom a tanulast. Foleg hogyha keson erek haza az iskolabol aztan vagy edzes vagy kemeny tanulas. Az se konnyebit mikor par heten egesz heten mindennap dolgozar es temazaro iras ..nar nagyonnehez es ha mar most ilyeb nehez akkor milesz a masikba ami nehezebbnek mondjak. Most is tz - re tanulokde mar belefaradtam. Mit tegyek hogy gyorsan es hatekonyan (ne menjen ki a fejembol) tanuljak?

BOcsanat a sok hiba miatt a szovegben csak meg szokom ezt a telot :3

kerlek valaszoljatok!!!!


2014. nov. 13. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Szerintem ugyanaz a bajod, mint nekem. Nem élted még ki magad, túlságosan sokat próbáltál meg tanulni, szórakozás helyett, és megcsömörlöttél. Én azt tudom mondani, hogy miután leérettségizel, semmiképp se menj addig egyetemre, míg így érzel, hanem inkább dolgozz valami könnyű fizikai munkát, és mellette éld ki magad. Járj bulizni, ismerj meg új embereket, extrémsportolj, utazz, vagyis csináld azt, amit szíved szerint csinálnál. És amikor majd úgy érzed, hogy feltöltődtél, és tudod már mi akarsz lenni, és ismered magadat eléggé ahhoz, hogy tudd, hogy képes is vagy rá elérni, akkor menj egyetemre, mert akkor már újra fogsz tudni koncentrálni a tanulásra, de ha nem éled ki magad, akkor később is csak ez a nyüglődés lesz, aminek semmi értelme, mert így nem tudod jó eredménnyel elvégezni az egyetemet/fősulit. Úgyhogy szerintem már most kezd el ezt kicsiben, most jön a hideg, menj korizni, meg síelni, meg amit szeretnél, a lényeg, hogy kapcsolódj ki olyan dolgokkal, amiktől feltöltődsz. Sok sikert hozzá, hogy megtaláld az utad. Remélem tudtam segíteni. Ha igen, kérlek pontozz fel!
2014. nov. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!