Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lenne egy kis házi feladatom...

HungarianKiwi kérdése:

Lenne egy kis házi feladatom kaptam mondatokat magyarul azt le kéne fordítanom németre és múlt időbe tenni (perfekt) ért valaki hozzá?

Figyelt kérdés
A táborban sokat síeltünk, hóembert építettünk, hógolyóztunk. Esete a szálláson a barátokkal zenét hallgatunk, tv-t néztünk, forró teát ittunk és sokat beszélgettünk. Minden reggel korán keltünk mert későn feküdtünk le este. Minden nap nagyon hideg volt és mindent hó borított. Hárman voltunk egy szobában. Öt napot töltöttünk a táborban. Az utolsó nap elvittek minket túrázni. Hazafelé az út 6-óra volt mert a busz lerobbant. Kalandos utazás volt. Amikor hazaértem elmeséltem a szüleimnek, hogy mik történtek velem és megmutattam a képeket amiket csináltam. Én jól éreztem magam minden szuper volt.
2014. nov. 30. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!