Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Léccives segitenétek irni egy...

Konovalgyuri kérdése:

Léccives segitenétek irni egy esszét a egy irodalmi olvasmányról? , léccivess.

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd elárulod mi az a léccives, s milyen olvasmányról…

és ha nem törlik közben a modik

2014. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaa ha elmondanád esetleg miről kellene írni vagy valami? Az sokat segítene...
2014. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Légyszives,bármilyen olvasmányról lehet :) :) Légyszives..
2014. dec. 2. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányadikas vagy? Valami ötlet olvasmányra amit ismersz vagy legalább ismerned kéne? Ennél a két mondatnál többet kell mondanod hogy tudjunk segíteni.
2014. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
9 es vagyok :) :) Sookk könyvet eddig nem nagyon olvastam :) Lécci valamilyen olvasmányt tudszz,megcsinálod,leirod??
2014. dec. 2. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt ez nem tudom milyen feladat hogy bármilyen olvasmányról lehet írni de elég furcsa. Másrészt ha 9.-es vagy akkor még ha nem is olvastál eddig semmit legalább a kötelezők tartalmát tudjad, hogy miről szól. Tudom 9.ben azt hiszed az érettségi még távol van de figyeld meg hipp-hopp 12.-es leszel és rájössz hogy sz**** rt se tudsz. Na az szívás. Szóval fogadj meg egy jó tanácsot és valamennyire készülgessél órákra. Amúgy magyar érettségin fogalmazást kell írnod majd szóval nem árt ha gyakorolsz rá, mert azt nem lehet megtanulni egy este alatt. Gyakorolni kell. Szállj le a netről és írj fogalmazást. Sok sikert! :) Tényleg csak tapasztalatból mondom ezeket, abszolút jóindulatúan. :)
2014. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!