Hogy kezdjek naplót írni?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a magyar dolgozat ès naplót kell írni de sehogy sem tudok hozzákezdeni.A tanár azt mondta hogy 5-6 napomról kellene írni.Sokan mondják hogy magától jön de a naplóírás nem az én műfajom.

2014. dec. 3. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg este végig gondolni mi történt aznap és mit örökítenél meg belőle. Lehet vázlatosan is írni amit majd később kikerekítesz. pl.: reggel 6 kor kelés, 8-tól 2-ig suli, du 5-6-ig vívás... v otthon tanulás este 10 kor fekvés.

Ugyanez kikerekítve: Szerda: Ma reggel hatkor keltem és csúnya borongós idő fogadott, nem sok kedvem volt kimászni az ágyból de megtettem, mert suliba kellett menni és ma matekból dolgozatot írunk. A reggeli esős időben csak araszoltak a járművek és izgultam, hogy beérjek pontosan. Nagyon félek a metek dogától de alig várom már, hogy túllegyek rajta. Azt hiszem felkészültem mert még a képletekkel is álmodtam... Kettőig tartottak az órák és kellőképpen nehéz is volt.

A suliban ebédeltem, a kaja nem volt annyira borzalmas mint hétfőn. Utána kicsit dumcsiztam a barátaimmal a suli előtt.

Szerencse, hogy nálam volt a vívó cuccom mert ma edzés is volt. Sokat ugráltunk és gyakoroltunk. Szerencse, hogy Patrik is ott volt.

Este még egy kicsit tanulok aztán tíz körül zuhany és lefekvés mert majd' leragad a szemem.


Én nagyjából így gondolom, persze nem tudom milyen korú vagy és hova jársz és mit szeretnél megörökíteni ezek csak sablonok. Szerinten nagyon klassz dolog naplót írni én már nagyon régóta csinálom. (durván 15 éve)

2014. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen sokat segítettèl!
2014. dec. 4. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!