Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki letudná fordítani ezt...

Valaki letudná fordítani ezt az angol szöveget?

Figyelt kérdés

[link]

A we have tried to raise-től kellene! :))


2014. dec. 5. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Megpróbáltuk úgy felnevelni a két tini fiunkat, hogy tiszteljék a nőket (/női nemet). Egyelőre, azt hiszem nem lépték át túlságosan a határt, de csodálkozom, amikor 13-14 éves lányokat látok bélyeg méretű bikinikben, és átlátok a blúzukon.

Manapság a legtöbb középiskolás fiú inkább férfi, mint gyerek. Csak bizonyos mennyiségű "ingerlésnek" képesek ellenállni, mielőtt kényszeresen átlépik azt a bizonyos határt. Azt szeretném mondani ezen lányok anyáinak: " Én leszek felelős a fiaim erkölcséért, de NEM én leszek a felelős azért, ami a lányaikkal történik. "


Kedves S.P.: Annyira igazad van! Nyomtattam már leveleket ezzel az üzenettel, de ezt újra és újra el kell mondani. Köszönöm, hogy elmondtad.



Egy-két helyen picit magyarosítottam, a jelentésen nem változtat, de ha tükörfordítást kérnek, akkor talán beleköthetnek.

2014. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!