Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mid halálig. Nyilas...

Légy jó mid halálig. Nyilas Misi pakkot kapott?

Figyelt kérdés
Eltudná nekem valaki mondani, ezt a pakkos részt úgy, hogy én mint egyszerű paraszt is megértsem? Fogalmazást kell belőle írni, de nem értem. S.O.S.!

2014. dec. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
ha el se olvastad persze hogy nem tudod -.-
2014. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pakk=csomag

így érted?:DD

2014. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, ha ennyire érdekel elolvastam azt a részt amiből írni fogunk fogalmazást, mellesleg tudtommal azért van a gyakorikérdések, hogyha nem tudok valamit akkor MEGKÉRDEZZEM az, hogy elolvastam -e vagy sem, az nem a Te dolgod:)

Tudom mi az a pakk, csak ezt az egész pakk átvevést nem értem. Hogy van valami pedellus és ott valami táblára kiírják a neveket... de mi van?xd

2014. dec. 9. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se olvastam, annyit tudok, hogy megette a cipőkrémet. Vagy nem? :) Épp azon gondolkoztam, mennyire jó lehet a mai fiataloknak, mert elképzelésem szerint az interneten ötmillió elemzés, meg rövidített változatot lehet fellelni, míg régen örömkönnyek szöktek a szemembe mikor az egyik osztálytársam megszerezte a rövidített változatos kis könyvet. áháháhá
2014. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy lusta voltál elolvasni, de hogy ide hogy találsz gyorsabban, mint a guglihoz, azt nem értem. Oda írtad volna már rég meglenne a válasz, ehelyett itt vársz órákat...
2014. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rossz a laptopom és nem minden oldalt tölt be és csak elemzéseket találtam szinte... áh mindegy nem magyarázkodom. látom hogy ahelyett hogy válaszolnátok csak kritizálni tudtok
2014. dec. 13. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!