Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kéne írnom "helytá...

Fogalmazást kéne írnom "helytálltam" címmel, de semmi ötletem. Valaki segíttene?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Nemrégen, december 2.-án volt egy rendkívüli időjárási esemény, talán hallottál róla?

A főváros budai kerületeiben, de néhány környező faluban, mint pl. Nagykovácsi, jégeső esett, ráfagyott az utakra, fákra, villanyoszlopok dőltek ki, volt, ahol az áramellátás napokig szünetelt, víz sem volt, az emberek nem tudtak hazatérni otthonaikba, vagy nem tudták elhagyni azt.

Az említett településen az óvodában gyűltek össze az emberek, itt kaptak ételt, meleg teát, itt biztonságban voltak.

A kidőlő fák, villanyoszlopok miatt nem lehetett sem autóval, sem gyalogosan közlekedni, amíg az utakat meg nem tisztították a katasztrófavédelem munkatársai.

Írhatsz egy olyan történetet, hogy Te is itt laksz.

Tudtad, hogy egy idős, egyedülálló bácsi, v. néni lakik a falu széli házban és egyedül nem tud bejönni a melegedőbe.

Te elmentél, segítettél neki és végig mellette voltál.....

Stb, ebből írhatsz sztem. egy jó fogalmazást.

2014. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm szépen ! ;)
2014. dec. 21. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen !
2014. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!