Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen par soros verset irjak...

Milyen par soros verset irjak az osztalytarsamrol? Help

Figyelt kérdés

Olyan sracot huztam aki nagyon csondes,szerintem meg nem hallottam egy osszetett mondatot a szajabol,egyaltalan nem ismerem sajnos :(

Az osztalyfonokom sugott kicsit,annyit tudok hogy szereti a Star Warst es kedvenc egyuttese a Sabaton (hogy miiii? Eletemben nem hallottam errol:D.hogy kell kimondani?:D)

Ricsinek hivjak,barna haj barna szem,kb 168 magas..

Kerleek valaki segitsen ki!

17/L


2014. dec. 19. 01:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Jajj ha valakinek nem lenne egyertelmu Karacsonyi huzas,es az ajandek melle verset kell irni amit felolvasunk es abbol kell "rajonni" hogy ki kit huzott.
2014. dec. 19. 01:22
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyebkent nagyon ciki tusfurdo-deo csomagot venni? Old spice marka,en kedvelem az illatat,egy nagyobb meretu szep dobozban van.. Sajnos egy 16 eves fiunak amugysem tudom nagyon hogy mit kene venni,ot meg aztan tenyleg olyan szinten nem ismerem hogy nem tudtam szemelyesebbet kitalni,gondoltam inkabb ez akkor mint valami olcso kacat(1500ertekben "kell" vasarolni),legalabb elhasznalja,de megis kicsit kellemetlenul erzem magam..nem akarom hogy felreertse:D nem budos,vagy ilyesmi:D
2014. dec. 19. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!