Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó ez így? The day before...

Jó ez így? The day before yesterday I met with my grandma. Because she invited her friends by Tuesday (keddre? ), and I had to help her to clean up the house.

Figyelt kérdés

I started in the spare room. I did everything (hovering, mopping, dusting and I changed the duvet). When I finished she started to make the next day lunch. She realized she forgot to buy dark chocolate to the cake, and lemon to the fruit soup. So I quickly went to the Tesco , and bought them.

The end of the day both of them was so tired. But (azonban? )she was very excited about the tuesday.


2010. febr. 3. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

meet-nek nincs with vonzata, csak simán met my grandma.

Because-al nem jó ezt a mondatot kezdeni, inkább vesszővel válaszd el.

lunch for next day

chocolate FOR the cake

tesco előtt sztem nem kell the

both of them? kik azok a them? nem us?

mivel többen, was helyett were

Tuesday nagy betű.

but helyett inkább however v ilyesmi jobb.

2010. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és Tuesday előtt se kell the sztem
2010. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a javítás eddig, de nekem hülyén hangzik névelő nélkül a tesco. Hoovering két o, she had forgotten igazság szerint, de azt lehet, hogy még nem tanultátok. És meghívni keddre, ez így nem jó angolul, az biztos, hogy nem by, az azt jelenti, addig(ra). Invited her friends for dinner on Tuesday például. Egy nap nem egy alkalom, amire meg lehetne hívni. A but jó az utolsó mondatba. Az about the Tuesday megint hülyén hangzik. She was excited about having guests. És by the end of the day.
2010. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!