Valaki ha nagyon szépen megkérem lefordítaná ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés
A történet Darren Shanről szól, aki barátjával, Steve Leonarddal együtt eljut a furcsa torzszülöttekkel működő Rémségek Cirkusza előadására, ahol Larten Crepsley személyében egy vámpír is dolgozik. Bár Leonard az, aki tudott a vámpírok létezéséről, és ő akart csatlakozni hozzájuk, végül Darrenből lesz Crepsley félvámpír inasa. A 12 rész négy trilógiára oszlik: az elsőben Darren megismerkedik és megbékél új állapotával, a másodikban a Vámpírok hegyére jut, hogy része legyen a vámpírtársadalomnak, a harmadikban megkezdődik a vámpírok elpusztítására törő Vérszipolyok Urának keresése, a negyedikben pedig megtörténik a leszámolás, melynek – mint időközben kiderül – sokkal nagyobb hordereje van, mint azt bárki valaha is gondolhatta volna…
2010. febr. 3. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Webfordító, v hasonlók... Őket ha nagyon szépen +kéred, talán...=P
2010. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

The story of Darren Shanről, who with his friend, Steve Leonarddal get the odd torzszülöttekkel working with Cirque Du Freak lecture, where Lart Crepsley person is working on a vampire. Although Leonard, who was aware of the existence of vampires, and he wanted to join them, and then Darrenből will Crepsley félvámpír servant. The 12-part trilogy in four aspects: the first one and get to know Darren reconcile the new state, the second mount of the vampires get to be part of the vámpírtársadalomnak, the third begins to destroy the Vampire Lord of Search Vérszipolyok straightforward, and the fourth takes place in the showdown, which - as now clear - the scale is much larger than anyone ever thought it would ...



Figyi, ezt a Google fordítóbol szedtem, ugyhogy egyáltalán nem biztos jogy jó. Nézd meg, ragozd, változtasd meg a sorrendet, meg ilyesmi. Ezek csak a szavak sorba. Angolra fordítva, az nem úgy van. Én is egyszer innen irtam egy fogalmazást (Google fordító), és csak 3-as lett. Ugyhogy ez csak nagyából van meg!XD (Amúgy nem tok nagyon angolul, mert németet tanulok, ugyhogy nem is nagyon tudtam átírni, ragozni.) Bocsi, ennyit tudtam segíteni!D

2010. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!