Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Biztos puskázási módszerek? 14/F

Biztos puskázási módszerek? 14/F

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs.Egy tanár mindig felkészültebb a puskázás kiszúrásából,mint a diák puskázásból. (:
2015. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor új kérdés:


"Puskázási módszerek"

2015. jan. 8. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Még erre is lusta vagy, hogy kiderítsd?

Nézd meg az Éretleneket.

Amúgy a puskázás az nem hf.

2015. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Google-puskázási tippek vagy a gyakorikérdésnek van kulcsó keresője vagy mi beirod oda kirak vagy ezer kérdést ott válogathatsz a modszerek között

.

2015. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
minek puskázni? 14 évesen nem tanultok semmi nehezet
2015. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Na igen.

Ha most puskáznia kell, középiskolában kibukik az első évben.

2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg ha eredményes is a puskázás, 90%-ban akkor is észreveszi a tanár, csak nem köti az orrodra.

Egy darab papírról is lehet könnyűszerrel puskázni, más kérdés, hogy semmi értelme. A tanárt, a szüleidet, vagy magadat akarod becsapni?

2015. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 papics válasza:
100%

Kedves kérdező!


Látom a kommentek alapján, hogy nem nagyon akarnak válaszolni a kérdésedre :D én tudok egy jót, amit én találtam, ki. Vegyél elő egy tollat, és egy folyékony hibajavítót. a hibajavítóval kenj rá a tolladra, és a hibajavítós részre írd a puskádat. Ha a dolgozatnál leírtad a válaszokat, akkor meg csak egyszerűen kapard le. Ja és úgy fogd a tollat, hogy a hibajavító ne látszódjon. Bár mondjuk a leghasznosabb puska mindig a fejedbe van! :)

2015. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
figyelj én is puskáztam régen, (igazából egyik alkalommal megírtam a puskát és attól, hogy leírtam, már rögzült is a fejemben)ne puskázz! ha nem veszi észre a tanár, akkor sem biztos, hogy megtanulod, és ha kiesik gy ilyen alaprész, akkor nem fogsz leérettségizni nem mész fősulira, egyetemre stb... most még alapokat tanulsz és ezeket meg kell tanulni, mert semmire nem fogod vinni
2015. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!