Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ebben a bekezdésben hol van...

Ebben a bekezdésben hol van megszemélyesítés? (lent)

Figyelt kérdés

Íme végigmentem leveled során, most a magam fejétől kéne írnom, de a papír mindjárt elfogy.

Egészségem tűrhető, bár most májusban megint intést kaptam, hogy egész szép tavasszal oda fogok

költözni, hol nincs schulinspektor8, s az egy kissé megrezzentett. Krónikus bajomnak (mivel

kinevetnétek, ha mondanám) circiter öt év óta majd semmi jelenségét nem éreztem, de most újra

megmozdítá egy körmét. Mindazáltal még néhány tavaszt remélek, kivált ha 5 évben lép egyet a baj,

mit bizony 1839 óta hordok keblemben, mint sérült szarvas a nyilat. Nem hipochondria, meglátod

egyszer; addig tehát szeresd a téged, titeket, nődet, fiadat oly forrón szerető, ölelő, csókoló

igaz barátodat

Arany Jánost.


2015. jan. 9. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
lép egyet a baj
2015. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!