Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Letudná nekem ezt valaki...

Letudná nekem ezt valaki magyarról angolra fordítani?

Figyelt kérdés

Első hivatalos szerepét 2002-ben, 10 évesen kapta meg.Inentől jezdce egyre több felkérést kapot szinészként.

Zenei karrierje 2007-ben indult el.Először a Selena Gomez & The Scene nevezete együtesssel alakitott egy bandát,majd szólókarierbe kezdett.Azóta is szólóban énekel. 2009-ben jelentette be Selena, hogy megalapítja saját divatmárkáját, ami a Dream Out Loud nevet kapta.

Gomez énekesnői és színésznői tevékenységei mellett a jótékonykodásra is komoly figyelmet szán.



2015. jan. 11. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
*kezdve
2015. jan. 11. 16:53
 2/4 A kérdező kommentje:
+ha valamit meg tudnatok irni selenarol azon kivul hogy hol szuletett teljes neve es koran kivul akkor azt is ha lehetne .elore is koszonom
2015. jan. 11. 16:55
 3/4 anonim válasza:

Her first official play was in 2002, when she was 10.From this point she gets many referrals as an actress.Her musical career began in 2007.She joined a band named Selena Gomez&The Scene , after that she started a solo career. She still has a solo career. In 2009 Selena announced that she will made her own fashion brand,named Dream Out Loud.

Gomez besides her musical and actress career is paying attention for charity too.


Remélem helyesen forditottam.

2015. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2015. jan. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!