Valaki? SOS! Többi lent.

Figyelt kérdés

Nyelvtanból van 2 házi ami holnapra kell. Az egyik az, hogy írni kell egy 10 mondatos szöveget amiben sok a határozószó és a témája a sport (Lehetőleg ne a fociról szóljon már mert az gyanús lenne amikor nem is értek a focihoz. ) A másik meg az, hogy írjunk egy 8 mondatos szöveget, aminek pedig a témája mindenkinek a saját háza. Én kék színű emeletes 14 házban lakom.


Másik kérdés:

Mit rajzoljak holnapra?

Témák:

1. Egy boldog napom a természetben


2. Védett növények


3. Védett állataink (Tanár elmondta, hogy saját magunkat vagy más embereket nem lehet :D)


4. Természeti kincseink


5. Tájkép


6. Ember és táj harmóniája


7. Természetvédelem


8. Tisztaság


9. Hulladékok


10. Nemzeti parkok (Lehetőleg magyar, pl. Yellowstone ne legyen :D)


11. A jövőről álmodom


12. Tükörkép


13. Fantáziavilág


14. Víz és fény kölcsönös játéka


15. A jövő közlekedési eszközei 16. Divat 17. Szeretek falun lenni


18. Kedvenc ünnepem


19. Kedvenc sportom


Valami könnyűt mondjatok már mert nem vagyok egy nagy rajzos. Linkeljetek ezekkel a témákkal kapcsolatos képeket kérlek! Ui. : Tudom, hogy hülye és lusta vagyok mert az utolsó percre hagytam ezeket. Tényleg lusta vagyok ezért lettem csak 3,8. Bunkó és/vagy értelmetlen hozzászólásoktól kíméljetek please!



2015. jan. 21. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!