Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitenetek az angol hazi...

Segitenetek az angol hazi feladatban?

Figyelt kérdés

School is fun


I think that the school is really fun. I have gone to the Samu Mihaly Primary School for 7 years. I do not like learning. I like going to school, because I meet my classmates. My class is the best class in this school. There are ten girls and ten boys. We are 7.3 class. Almost every day happen funny things with us. For example: when we were at 4th class, then one boy was sleeping at class, and than the teacher threw a ball to him. He woke up and the whole class laughed him. And there was, when we smeard the chair with glue.(bekentuk a szeket ragasztoval) He was angry, but we laughed. I like very much this class.



2015. jan. 26. 17:20
 1/5 anonim válasza:
Ezt mivel sikerült lefordítani? :D
2015. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magam forditottam. Angolosok segitseget kerem.
2015. jan. 26. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

*is real fun

már nem a Samuba jársz? ha még igen,akkor I go to S M primary school.i'm a 7 grader (hetedikes vagyok)

*I don't like studying

7.3 class?? ez mi?

*Funny things happen to us almost every day.

*sleeping in the class and then the teacher threw a ball at him

*he woke up and the whole class was laughing at him

* we glued the chair

*I like this class very much


nagyvonalakban ezeket javítanám,a többi oké

2015. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Igazán hálás vagyok érte. :-)
2015. jan. 26. 18:10
 5/5 anonim válasza:
Nem segitunk
2015. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!