Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakdolgozatot kellene írnom...

Szakdolgozatot kellene írnom az ember immunrendszeréről, de nem tudom, hogy hogyan állítsam fel a munkám. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Letudnátok írni ötleteiket lépésről lépésre?

#biológia #szakdolgozat #ember immunredszere
2015. febr. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakdolgozatot főiskolán/egyetemen kell írni, a kérdésből kiindulva te még csak gimis lehetsz.

Ha felsőoktatásban tanulsz, akkor egyrészt kellene hogy legyen némi ötleted, másrészt kell, hogy legyen konzulensed, akinek az a dolga, hogy segítsen.

A téma egyébként is túl tág. Arról nem is beszélve, hogy azt sem árultad el, mégis milyen szakon vagy....

2015. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakdolgozat, immunrendszeren belül mi? Mert ez így elég zavaros. Absztrakt - bevezető - téma irodalmi összefoglalása - (ha van) saját kísérlet leírása (a szokásos: anyagok és módszerek, eredmények, diszkusszió) - eredmények (ha van ezen kívül valami) - diszkusszió. (Irodalomjegyzék, egyéb.) Ezen kívül nem tudom, mi a probléma.
2015. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, gimnazista vagyok... már csináltam szakdolgozatokat, nem úgy van, hogy nincs tapasztalatom bennük, de sajnos a biológiatanárnőmet egyáltalán nem lehetne segítőksznek nevezni, és címnek is csak annyit adott, h "az ember immunrendszere". Ezért is kérem a segítségeteket, hogy ti hogy kezdenétek neki?

Szerintem, ha már nem emelt ki semmilyen részét, akkor egy átfogó témájú munkát várna el...

2015. febr. 5. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz, az nem szakdolgozat, hanem egy egyszerű házi dolgozat vagy beadandó. A szakdolgozat egy kissé más.

Elolvasol pár könyvet, összeszeded és rendszerezed a lényeget, majd leírod. Ennyi.

2015. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!