Valaki segítene? 17/L

Figyelt kérdés
Egy 2 oldalas fogalmazást kellene írnom holnapra a Nyomorultakból + 2 szereplő jellemzése és hogy mitől romantikus a regény na és még a az utóéletet is (feldolgozását). És hát én kb semmit se tudok mert mikor néztük a filmet utolsó részénél voltam ott aztán bejelentette a tanár hogy hétfőre kell a fogalmazás...Kérem aki írt már vagy olvasta vagy tudna segíteni nagyon szépen kérem segítsen nekem!

2015. febr. 8. 09:50
 1/8 anonim válasza:
Kérlek, megmagyaráznád, hogy ez mióta tartozik ebbe a témába???
2015. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jo penzert
2015. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Most komolyan? Nézd meg online és kész, utána tudsz írni, meg kérhetsz segítséget oszt.társaktól, a tanártól kérhetsz haladékot, google a barátod........
2015. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a Tanár azt mondta aki hétfőig nem írja meg óran fogja elötte meg írni. És azért írtam ide mert fogalmam sincs hova írjam ki ezt a kérdést sőt itt legalább gyors válaszokat kapok. És az osztály társaim is így vannak kivéve azok akik stréberek csak azoknak meg nincs elérhetőségük.! :(
2015. febr. 8. 09:57
 5/8 anonim válasza:
Miért nem nézed meg újra? Délelőtt 10 óra van, 4-re simán megvagyok egy pöpec fogalmazással.
2015. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez kicsit se tartozik a Szerelem és Szex témába , nem hiszem, hogy itt többen fognak rá válaszolni.

Amúgy annyi anyag fent van róla a neten, hogy simán meg tudod írni azáltal!

De el is tudod olvasni, vagy legalábbis bele tudsz a MEK-en.

Segítenék szívesen de nekem is tanulnom kell tételeket az érettségire:/

2015. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A tanár mióta rendelkezik ekkora hatáskörrel hogy megszab feltételeket ? Nem kötelező 14 éves kor után az iskolába járni , ezzel ő is tisztában van . A kidolgozás milyen kézzel foghatóhasznot ad majd az életben ? Akit érdekel az irodalom írjon belőle esszét bármit . Felesleges adathalmazok ezek , bepótlod valahogy ráérsz ...
2015. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs időm meg nézni a filmet mert délben indulnom kell a buszra hogy időben le érjek a koleszba...és hát elég hosszú az út 8 óra
2015. febr. 8. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!