Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Töri TZ? 2. Világhábórú,...

Töri TZ? 2. Világhábórú, vaktérkép. Segitene valaki? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

1., 7 ország amit 1939-40-ben a németek elfoglaltak.

2., 1. És 2. Bécsi döntés eredményei (terület, fő+km, ebből magyar?)

Előre is köszi a válaszokat.😇


2015. febr. 8. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy mi olyan nehéz a google használatában... vagy egy atlasz!!! Ez még egy ósdi töriatlaszban is benne van!

No, nem baj, én se tudhatok mindent.

1. Lengyelo., Dánia, Norvégia, Hollandia, Belgium, Franciao., Ausztria

2. 1938 nov.2. első bécsi döntés : Felvidék déli része (Pozsony és Nyitra nélkül)

1940 aug.30. második bécsi döntés: Észak-Erdély és Székelyföld

A NÉGYZET km-eket és a lakosságot már könnyűszerrel kikeresheted, biztos vagyok benne, hogy ez még a Wikipédián is fent van.

Segítség: www.google.hu A kereső mezőbe azt írd be "első bécsi döntés" Vigyázat! A második bécsi döntésnél másodikat kell írni az első helyére!!


Remélem tudod, hogy amíg ezt írtam, potyogtak a könnyeim. De legalább más nevet egyet...

2015. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért köszi. Utána már megtaláltam a füzetemben őket.xddddddd És ez tényleg hülye kérdés volt.xddddd
2015. febr. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!