Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kellene valaki aki pénzért...

Kellene valaki aki pénzért szorgalmit csinál nekem matekból, hol keressek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyszerű lehetőség matekóráinkon: 4 szorgalmi (óránként többet is ad)--> 1 ötös. Kettes lettem félévkor és fontos lenne élnem ezzel a lehetőséggel, magántanár és itthoni elkészítés kilőve,valakinek boldogan fizetnék ilyen jellegű feladat megoldásért. Írjatok privátba bátran illetve ha tudtok ilyen embert javasolni szintén írjatok!

2015. febr. 10. 15:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A fizetést és a feladat küldést is online képzelem el, előre fizetés sem probléma.
2015. febr. 10. 15:15
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lenyűgöz az emberi lustaság határtalansága.
2015. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 30 ropiért megcsinálok egy ötösnyit
2015. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én értem azt az oldalt is aki támadja ezt az egész felvetést, de közben nem értem miért nincs olyan akit érdekelne is. Én adott helyzetbe egyből kapnék az alkalmon. Hülye vagy fél óra matekért (vagy amennyi megcsinálni) ezer forintos nagyságrendű összeg?? ki nem hagynám..
2015. febr. 10. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nézném meg, amikor egyik óra után odahív a tanár és megkéri, hogy magyarázd el, hogy miért úgy oldottad meg a példát. :D

A tanárok sok mindent elnéznek, de az nem azt jelenti, hogy feltétlenül segghülyék is. Szerintem se feltűnő, ha 2-eseket írsz, aztán szorgalmiban (amiben valószínűleg a nehezebb példákat adja fel) hibátlant alkotsz... És mit érsz vele, ha évvégére feltornázod magad 3-asra? Felvételin/ érettségin nem fizethetsz senkinek, az ilyesmivel csak magadat csapod be, aztán koppansz.

De remélem valaki majd jó magas tarifáért bevállalja.... hajrá! :D

2015. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, éreztem hogy több dologra is ki kellett volna térnem. Ilyen formában teljesen legitim a dolog. Egy szabály van: mindenki megcsinálhatja csak maga a tanár nem. Teljesen logikátlan de ez engem (titeket) nem érint. Ha csak ezt csinálnám valóban csúnyán becsapnám magamat, de ebbe most ne menjünk bele, nem tudom le ennyibe a matekot, nyilván fontosabb az érdemi tudás mint az érdemjegy. Az egyik jól mutat a naplóban a másikkal meg felvesznek majd egy adott egyetemre. Mondom ezt hagyjuk, nem tudom le ennyibe a matekot h pénzért csináltatom a dolgokat.
2015. febr. 10. 15:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ebben az esetben a tanárt nem értem :DD Biztos lesz valaki, aki jópénzért megcsinálja. Egyébként hányadikos anyag?
2015. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10.-es
2015. febr. 10. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már csináltam ilyet angolból, igaz egyetemistának. Biztos van aki elvállalná, de hiába ha nem tud olyan jól matekozni. Szóval ez jelentősen csökkenti a jelentkezők körét.

Amúgy meg nem is értem a felháborodást. Nem mindenki matekkal fog továbbtanulni, annyi szrt tanítanak, amire sosem lesz szüksége egy átlag embernek, fog a halál szenvedni vele. Gondolom annyira nem hülye a kérdező, hogy a boltban eladják, oszt jólvan.

2015. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Angolul felsőfokon beszélek úgyhogy pont azzal nem lesz problémám..:) Reméljük valóban nem vagyok hülye..:D
2015. febr. 11. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!