Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mondana nekem valaki olyan...

Mondana nekem valaki olyan témát, ami a matekhoz kapcsolódik és amiről könnyen tudok 3 oldalt írni?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy valami könnyebb, érdekesebb dologról szeretnék írni, amit meg is érthetek. Kötelező iskolai feladat, én pedig nem vagyok jó ebből. Van pár ötletem, de hátha így hamarabb jutnék valamire.

2015. febr. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedvenc témám:"A számítógéppel számolni is lehet"

Én nyilván innen indulnék el:

[link]

2015. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy matematikus életrajza, pl Bolyai János, Bólyai Farkas
2015. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk primszamok, van egy rakas osztalyzasuk. Van mit irni roluk, megyik a legnagyobb, ez hany szamjegeyt tartalmaz meg ilyesmik. Ha tudsz angolul, itt ez a youtube csatorna https://www.youtube.com/user/numberphile . Itt van egy rakas erdekes dolog aki a matekhez kapcsolodik, van ami bonyolultabb, de vannak egesz konnyuek is.
2015. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Goldbach-sejtés, négyszín-sejtés. Utazó ügynök problémája. Vagy lehet magyarok a matematikában.
2015. febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Mesélhetsz a titkosításokról. Még a legerősebbhez sem kell csak osztani-szorozni tudni (a bizonyítás úgysem kell).
2015. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!