Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene nekem egy 10...

Valaki segítene nekem egy 10 mondatos fogalmazást írni az alábbi címmel: Heuréka, megtaláltam! (Vmi találmányos)?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 18:36
 1/1 anonim válasza:

Tudom kicsit elkéstem, de épp most írtam egy erről szóló fogalmazást.:

Ismét eltelt egy nap. Kiéhezve, fáradtan tértem haza az iskolából.

Végre egy kevés élelmiszerhez jutottam, azonban ügyetlenségemre elejtettem a tányéromat. Felkiáltottam, majd elnevettem magamat. "Megvan!" Anyukám mérgesen jött le az emeletről. "Elment az eszed, a kistestvéred éppen alszik. Különben is mi van meg?" A tányérra mutattam, és ő értetlenül nézett vissza. "Az előbb törtem el, de most olyan mintha le sem ejtettem volna." Megmutattam a kezemet, amin valami zöld vegyület volt. "Véletlenül ráborítottam a korábbi kísérletemből származó keveréket."

Nem gondoltam volna, hogy éppen most sikerül a javító keverék amin annyit dolgoztam, a mai napon akartam megszabadulni a kémcsőtől. Talán igaz a mondás, hogy az emberekkel akkor történik a legváratlanabb dolog, amikor nem számítanak rá.


kicsit hosszabb lett talán nem 10 mondatos hanem olyan 13 lehet de na :D

meg annyira nem eredeti, de aki innen kér segítséget, annak megteszi :D

azért remélem segíthettem.

2016. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!