Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írásbeli érettségire készülök....

Írásbeli érettségire készülök. Milyen hatékony módszereket tudtok írni, hogyan készüljek biológiából és történelemből rá?

Figyelt kérdés

arra nyilván nincs időm hogy az összes gimis könyvet megtanuljam, szóval ezért érdekel a ti véleményetek, hogy ha esetleg tudtok olyan oldalt vagy összefoglalo könyvet.


válaszotokat előre is köszönöm.



2015. febr. 25. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Korábbi érettségi feladattípusok begyakorlása.

oktatas.hu/kozneveles/erettsegi/feladatsorok

Nézd meg a javításokat is és felfog épülni egy séma benned, hogy mit érdemes, milyen formában tanulni.


Például néztem nemrég én is a töri érettségiket, láttam hogy a dualizmus és a 2. vh., ENSZ elég gyakori témák (közép szinten legalábbis).

2015. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, anno én is így készültem(biológia szakra mentem tovább egyetemen). Csinálj végig minél több előző éves feladatsort, és tanulás mellett azt is begyakorlod vele, hogy egy feladatra kb mennyi időt tudsz/kell szánnod.
2015. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!