Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Szent Péter esernyője című...

Sőrés Kitti kérdése:

A Szent Péter esernyője című olvasmány/regény tartalmát le tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Írni fogunk a regényből dolgozatot de nagyon zavaros a könyv és ha le tudnátok írni a tartalmát aztr megköszönném! :) Nem baj ha hosszan írnátok le mert a tanárunk szereti ha hosszan írunk le valamit,szóval minél hosszabb és tágabb annál jobb! előre is köszi :)

2015. márc. 1. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom elolvastad a könyvet. Melyik részét nem értetted?
2015. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem olvastam el mert hallottam barátnőmtől hogy ő vagy 3 napig olvasott 30 oldalt de nem értette és abbahagyra. :/ ezért nem kezdtem el olvasni..
2015. márc. 1. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. De azért rágjuk a szádba a tartalmát mert holnap dolgozat van belőle. A nagy szart aranyom :)
2015. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hardy Weinberg ***** válasza:

Arról lehet vitatkozni, hogy egyes kötelező olvasmányok tényleg annak a korosztálynak szólnak, akikre rákényszerítik őket, meg azon is, hogy szükség van egyáltalán az ilyen kényszerítésre, de ha nem vagy képes a kezedbe venni a könyvet és legalább 1 oldalt elolvasni belőle, akkor miért gondolod, hogy az elégtelennél jobb jegyet érdemelsz erre a "teljesítményre"?

De hátha ebből tanulsz valamit itt egy elég részletes leírása a műnek: [link]

2015. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tanulok az esetből de nem az én hibám ha a tanár egy hetet ad a kiolvasásra a sok tanulnivaló mellett. Nagyon szépen köszönöm de annyira nem vagyok hülye hogy ne tudjam hogy amit mutattál linket az ugyanaz mint a könyv :P
2015. márc. 1. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer eljutsz egyetem közelébe, ott örülsz majd egy hétnek 200 A6-os oldalra... Azaz nagyjából 40 gépelt oldalt kellett volna elolvasnod. Milyen szemét tanárod van. Jelentsd fel rögtön.
2015. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról szól, hogy van egy faszi aki meghal. Ez a faszi egy csomó pénzt hagy hátra, csak nem tudják, hogy hol lehet, és az örökösök, meg a kincsvadászok hajszába kezdenek a pénz után. Sokkal jobb könyv mint pl. a Tájlight összes, vagy a Szürke 53 árnyalata.
2015. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!