Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan jussak el Madridból...

Hogyan jussak el Madridból vitorlássál a Karib-tengerre?

Figyelt kérdés
Ez a földrajz házi. "Értelmes" a tanárunk. Még a kérdéshez tartozik, hogy van rá 365 nap, és útvonal tervezés, idővel.

2015. márc. 2. 19:14
 1/8 anonim válasza:
Madridban tedd a vitorlást trélerre és vitesd el a legközelebbi tengerig. Ott tedd vízre és tarts mindíg nyugatra.
2015. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tanárod minden esetre értelmesebb mint te vagy ezekkel a kulcsszavakkal. Csak arra próbál rávenni, hogy használd az eszedet és gondolkozz bár úgy látom ez elég hiábavaló kísérlet a részéről.

Fogj egy térképet, nézd meg az útvonalat. Ez után mérd le hány km. (4. osztályos tananyag) és oszd be mennyit kell egy nap menned.

Tervez be pár kikötőt ahol kaját és vizet lehet beszerezni. Ha lusta vagy térképen méregetni (tuti az vagy) akkor meg használd a google pedométert.

2015. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Te is tényleg ..... értelmes vagy. Azt magyarázd már el nekem Madridból, a félsziget közepéről, hogy jutok el a tengerre (vitorlássál)???

#1 Kösz, de csak vitorlást lehet használni.

2015. márc. 3. 17:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kelletek a kulcsszavak, hogy többen ránézzenek. :D
2015. márc. 3. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és szerintem kezdjünk neki újra...

Ha 2 percet rászántál volna a házira akkor legalább azt megnézed, hogy Madrid folyóparton fekszik. Alap, hogy előbb-utóbb minden folyó belefut a tengerbe, tehát nyilván ott kezded el a vitorlázást és a folyókon keresztül jutsz ki a tengerre. Ehhez nem kell túl sok értelem...

2015. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vitorlássál nem lehet folyón közlekedni, csak különleges engedéllyel.
2015. márc. 4. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerzel különleges engedélyt. Most feladatot akarod megoldani vagy marha öntelten bebizonyítani, hogy a tanárod hülye? Biztos vagyok benne, hogy erre gondolt, mivel más megoldása nincs a feladatnak.

Ha normális hangnemben leírod ezt az engedély dolgot, hogy te még ezt is beszerzed valószínűleg pozitívan értékeli. Ha ezzel nagy hangon okoskodni kezdesz azt is értékelni fogja, csak annak nem valószínű hogy örülni fogsz. Döntsd el te.

2015. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem erre gondolt. Szerintem aki azt mondja, hogy a Mariana-árok az Atlanti-óceán közepén van, az valószínű erre se gondolt.
2015. márc. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!