Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalom! Anyegin segítség?

Irodalom! Anyegin segítség?

Figyelt kérdés
ti írnátok levelet Anyeginnak? Miért írnátok/nem írnátok?

#irodalom #Anyegin #versesregény
2015. márc. 2. 21:14
 1/1 anonim válasza:

Nem, mert egy megkeseredett rakás szerncsétlenség aki nem tud mit kezdeni magával.--> nem az én esetem


Persze ha ő lenne életem szerelme, egy próbát megér alapon megírnám mert ki érdekel, hogy ez nem szokás ha aztán aztán egész életemben bánom, hogy nem írtam meg.

Kivéve akkor ha tudnám, hogy azt a levelet hány szerencsétlen irodalmat/oroszt tanuló gyereknek kell akarata ellenére bevágnia, akkor inkább egy hatalmas algebrai kifejezést írnék amit ha elég sokáig egyszerüsítesz kijön, hogy szeretlek, sokkal értelmesebb...

2015. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!