Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelemből szavakat kaptunk...

Történelemből szavakat kaptunk házi feladatnak és ki kell egészíteni (hiányzó betűt beírni) helpelnétek?

Figyelt kérdés

()= hiányzó betű helye!


()Urlon

()Astro

()Andhi

Fu()ton

()He

Auton()mia

Ennyi a többit tudtam.


2015. márc. 3. 16:12
1 2
 1/11 chtt ***** válasza:

"helpelnétek"

Bocs, nyugodtan pirospacsizz le, de ez nagyon fájt... és roppant szomorú.


Castro, Gandhi, Fulton és autonómia megy gondolkodás nélkül. "Urlon"-hoz és "He"-hez valami támpont?

2015. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:DDD Pacsizok is xD am köszi sajna nincs mert mi is csak így kaptuk nem mondott hozzá semmit csak annyit "ha nincs kész egyes!
2015. márc. 3. 18:37
 3/11 chtt ***** válasza:
Affenyő! Annyi se, hogy a HE mondjuk nagybötű, mintha rövidítés lenne? Túráztatom az agyam, de ötletem se nincs. Hetedikes anyag? Vagy tizenegyedikes? Gondolkodom még, de talán valaki más majd tudja... esetleg egy osztálytárs:)
2015. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nyolcadikos anyag:)) Am azért írtam ki mert senki se tudja xD Mindenki csak panaszkodik h gyökér a tanár gondolom akkor próba szerencse.. kiírom :)
2015. márc. 3. 18:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Am nem! Semmit se mondott!
2015. márc. 3. 18:47
 6/11 chtt ***** válasza:

És nem is gépeltél el valamit? (nyilván nem, mert akkor már kijavítottad volna:) - mert az 'urlon'-t most végigjátszottam a guglival, az abécé minden bötüjével, és semmit sem találtam, pedig ha ez történelmi fogalom, legalább egy icike-picike találatnak illet vón lennie. Nem mondom, hogy gyökér a tanár, mer' magam is tanár valék, de azért tudnék mit kérdezni a kedves kollégától. Gandhi, Fulton az én időmben hetedikes anyag volt, de Castro tényleg nyolcadikos.

Maradok az eredeti reménynél: talán valamelyik osztálytársnak beugrik. Viszont ha senki se nem fogja tudni, ne hagyjátok, hogy egyest kapjatok.

Ha meglesz, elárulod nékünk?

:)

2015. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 chtt ***** válasza:

Ááá, de lökött tyúk vagyok. ()he biztos Che Guevara lesz, akit röviden csak "Che"-nek hínak. Biztos láttál már Che-pólót Te is. :)

[link]

2015. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gurlion:) és akkor che nagyon szépen köszönöm:))))
2015. márc. 3. 19:17
 9/11 A kérdező kommentje:
És kérlek tudnál nekem pár mondatot ezekről mondani?: ezek jöttek ki:) :Integráció/globalizáció
2015. márc. 3. 19:20
 10/11 chtt ***** válasza:

Mint David Ben-Gurion, izrael első miniszteelnöke? Szóval nem urlon. :)

Fogalmakban nem vagyok valami nagy, szerintem jobban jársz, ha beírod a gugliba.

2015. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!