Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Levélírásban kéne segítség....

Levélírásban kéne segítség. Ugye tudtok?

Figyelt kérdés
Na szóval arról van szó, hogy Jókai Mór A kőszívű ember fiai című könyvben ugye vannak levelek. És azokra hasonló levelet kell nekem írni. DE VAN EGY KITÉTEL AMIT A TANÁR MEGSZABOTT, hogy nem lehet a könyvből szedett levél. És úgy kéne megírni, hogy valamelyik fiú írja az anyjának. Vagyis Ödön/ Jenő/ Richárd írja a levelet Baradlaynénak. Kérlek szépen, ha ezt elolvasod valamilyen formában segítsetek nekem. Vagy úgy, hogy egy linket küldtök, vagy pedig ide írtok nekem egy rövid levelet. Nem kell hosszú, max. egy fél A/5-ös oldal legyen. A segítséget nagyon megköszönném.

2015. márc. 4. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj Ödön nevében a farkaskalandról. :)
2015. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De Ödön nem írt az anyjának? Mert akkor jó, ha nem írt. De köszi, hogy segítetteél
2015. márc. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!