Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan vegyem rá magam arra,...

Hogyan vegyem rá magam arra, hogy tanuljak és ne a gép előtt csesszem el az időmet?

Figyelt kérdés

fontos vizsgára készülök, de még is tudom, hogy ahogy most tanulok rá az nem lesz elég. Mikor meg oda jutnék tudnám, hogy mennyire bánom azt, hogy nem tanultam jobban. Talán életmegalapozó vizsga lesz ez. Ezen múlik, hogy bejutok e az egyetemre.


Tudom, hogy akarom, és fontos, hogy jó eredményt érjek el, nagyon jót, de amikor elkezdtek tanulni jó és szeretem és akarom, viszont odáig nehéz eljutnom.


Hogy vegyem rá, aki tényleg okos tanuló, az hogy szokta magát rá venni?


Ilyen utálom azt, hogy kitalálták ezt a facebookot is.


2015. márc. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj meg valakit, hogy ne adja vissza a routert, amíg tanulsz :)
2015. márc. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítsd be a routered, hogy ne legyen neted x óra és y között
2015. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sokszor kell hozzá a net is na akkor mivan?
2015. márc. 10. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor b@zmeg szedd össze magad, és ne legyél egy ilyen nyafogós akaratgyenge senki. Mert különben úgy maradsz.
2015. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!