Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tanár úr kérem két tanár...

Tanár úr kérem két tanár jellemzése? (Frőhlich és Mákossy tanár úr)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? A Tanár úr kéremből Frőhlich és Mákossy tanár urat kéne jellemeznem. Elolvastam a könyvet, de szerintem elég nehéz feladat. Sajnos nem vagyok rossz tanuló vagyok, akárhogy tanulok. :( 1-es, 2-es vagyok, és kéne nekem egy kis segítség!!! SÜRGŐS lenne. Előre is köszönöm! :)

2015. márc. 8. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Jellemezd őket az alapján, hogyan feleltettek.

Menni fog ez, csak ülj neki, ne add fel már a legelején.

2015. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg nem megy :(
2015. márc. 8. 15:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szar tanuló vagyok és jobb szeretnék lenni, de nem megy akárhogy olvasok meg tanulok.
2015. márc. 8. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izélj már, el kell olvasni a könyvet és menni fog. Ha nem olvastam volna el én sem tudnám megcsinálni. Tessék neki ülni, ezt mindenkinek el kellett olvasni, aki annyi idős volt, mint te. Senki nem halt még bele.


Arra hiába vársz, hogy itt majd megírják helyetted, ha jobb tanuló akarsz lenni tegyél érte. :)

2015. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!