Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mikszáth - Az a fekete folt-ró...

Mikszáth - Az a fekete folt-ról néhány kérdésre mi a válasz (tétel kidolgozáshoz)?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat a bunkó fogalmazásért de az alábbi módon nem engedte kiírni a kérdést:

Mikszáth - Az a fekete folt-ról néhány kérdésre segítenétek válaszolni (tétel kidolgozáshoz)?


1; Kik azok a személyeket akiket emlegetnek a szereplők?

2; Az elbeszélés alapján milyen munkakör, milyen rang a számadó juhászé?

3; Mik az elbeszélés legfontosabb motívumai?

4; Mi a szerepe a műben a köszönéseknek és a megszólításoknak?

5; Változik-e a Bacsa vélekedése a lányáról?


Bevallom töredelmesem hogy nem olvastam a művet, nem igen van rá időm, és magamat és az én műelemzéseimet és értelmezéseimet ismerve nem is sok értelme lenne.

Ugyan a tanártól kaptunk egy rövid elemzést, de ezekre a kérdésekre nincs benne a válasz. Segítenétek? Előre is köszönöm.


2015. márc. 11. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
20 oldal sincs az egész, fél óra alatt elolvasod, és biztos, hogy tudsz majd válaszolni a kérdésekre.
2015. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elolvastam. Bár ne tettem volna, zokogtam a végén. :)


Viszont a 4. és az 5 kérdésre a válasz még így sem teljesen tiszta, illetve nem biztos hogy jól értem de sebaj.

2015. márc. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!