Német fordítás?

Figyelt kérdés

Ezt le tudnátok nekem fordítani ?

Liebe...


wie geht es Dir ? Ich habe lange nichts mehr von Dir gehört. Ich have eine super Idee ! Du wolltest doch gern irgendwann noch einmal einen Feriensprachkurs in Deutschland machen, Jetzt gibt es eine gute Gelegenheit. Denn gerade hat mir meine Mitbewohnerin Claudia gesagt, dass sie im August wegfahrt. So könntest Du in ihrem Zimmer wohnen. Wenn Du willst, kann ich gern einen geeigneten Sprachkurs für Dich suchen. Schreib mir nur, wie viel Du maximal zahlen kannst und was für Dich beim Deutschlernen wichtig ist. Willst Du eher Grammatik wiederholen oder Sprechen üben ? Und möchtest Du lieber einen Sprachkurs am Vormittag oder am Nachmittag besuchen ?

Ich würde mich wirklich freuen, Dich wieder zu sehen ! Und Du weisst (13-as S) ja sicher noch, wie schön es hier im Sommer ist.

Überleg es Dir und schreib mir bitte bald. Viele Grüsse....


Tudom, ott a Gugli fordító, de az baromságokat ad ki.

Előre is köszönöm.:)



2015. márc. 22. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves


hogy vagy? Már rég halottam rólad. Van egy nagyszerű ötletem Akartál valamikor a szünetben nyelvtanfolyamra menni Németo-ban, most erre lenne egy lehetőség.

Ugyanis a szobatársnőm Klaudia épp most mondta, hogy

ő augusztusban elutazik. Így addig te az ő szobájában tudnál lenni. Ha akarod, szívesen keresnék neked nyelvtanfolyamot. Csak írd meg, mennyit tudsz max kiadni rá és hogy mi fontos számodra a nyelvtanulásban

Inkább a nyelvtant kéne ismételned vagy a beszédet

kéne inkább gyakorolnod? És inkább délelőtt v. délután lenne jó- Örülnék, ha láthatnálak megint. Meg biztos emlékszel milyen szép errefelé a nyár.

Gondold végig és írj hamar Üdv

2015. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! *-*
2015. márc. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!