Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ady Lédát vagy Csinszkát...

Ady Lédát vagy Csinszkát szerette jobban? Indoklás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lédával viharos volt a kapcsolat, Csinszka pedig a megnyugvást jelentette számára. Ebből talán kiderül.
2015. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csinszkával is viharos volt a kapcsolata, attól mert még olyan verseket írt róla, sokat veszekedtek. Csinszka amúgy is kattant volt állítólag, szóval nem hiszem, hogy annyira megnyugvást jelentett volna:))
2015. márc. 30. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a verseiben írt ilyet :DDD Amúgy meg ha annyira jól tudod, akkor kérdezd meg magadtól.
2015. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor mit írt a verseiben? Őrizem a szemed, Nézz, Drágám, kincseimre, De, ha mégis? meg ilyenek. Meg persze a tankönyv is azt mondja, hogy Csinkszka volt a megnyugvás, miközben egy idegbeteg, bolond nő volt. Na persze a tk azt is mondja, hogy Radnótinak Fanni, Petőfinek Júlia volt az egyetlen, az igazság meg elég messze áll ettől...:P

Megkérdeztem magamtól is, ne aggódj, a véleményem is meg van, csak megerősítést, és egyéb érveket szerettem volna hallani.

2015. márc. 30. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kérlek én nem egy 17 éves középiskolás vagyok aki épp a tankönyvekre és a versekre támaszkodik amiknek köztudottan bemagyarázott jelentései vannak.
2015. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégis te állítod azt, amit a tankönyvek írnak. Egyébként egy ilyen Őrizem a szemed versen nem tudom mit lehet "belemagyarázni", amikor egyértelmű. De hagyjuk inkább :D
2015. márc. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!