Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen véletlenek színesítik...

Milyen véletlenek színesítik a Szent Péter esernyője c. regényt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,mielőtt azzal jöttök,hogy nem olvastam,közlöm,elolvastam. Vagyok annyira intelligens ember,hogy az olyan műveket amik nem hiányozhatnak az életéből,nem hagyom ki.;) Viszont,az egyik kérdésre az olvasónaplóban nem tudok rendes választ adni. Milyen véletlenek színesítik a regényt? Ennyit sikerült összeszednem hirtelen:-Müncz Jónás pont Glogován megy át,amikor Bélyi Veronkára rászakad az ég,így megtudja menteni a kislányt

-Amikor Gregorics Pál és fia Wibra Gyuri a Tiszán csónakáznak,mennek a Sárgára és beleesik a vízbe az esernyő,pont egy halász hálójába akad

-Amikor Wibra Gyuri Bábaszéken jár,elveszik Veronka nyaklánca és persze ő találta meg

Eddig ennyi,várom az ötleteket,előre is agyon szépen köszönöm a segítséget!



2015. ápr. 7. 12:05
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem ugyan ez tételfelelésre kéne, de tudok neked néhányat mondani:-Amikor Hazafelé mennek Veronkával, pont kitörik a kocsi kereke, ezért Gyuri pont meghallja a pap(Veronka apjának) kiáltását.

-Pont Veronka veszíti el a nyakláncot.

Egyenlőre ennyi, de még gondolkozok rajtuk.

2016. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!