Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudtok nekem vízzel kapcsolato...

Cukkcica kérdése:

Tudtok nekem vízzel kapcsolatos szólásokat, közmondásokat írni?

Figyelt kérdés

Pl. olyan hogy: Víz nem válik vérré.

Ilyeneket kérnék.



2015. ápr. 9. 18:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.:D

És 7. válaszoló: Tudod a google néha egyáltalán nem azt adja ki amit keresni akarok, hiába az a 2 másodperc.

És mégegyszer köszönöm a többi válaszolónak a segítséget! :)

2015. ápr. 15. 17:34
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem mindig pont azt adja ki. Csak kulcsszavakat kell írni, pl közmondás, víz. Garantáltan azt adja ki.
2015. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért kell mindenhez kommentet fűzni? Így csak minnél több ellenséget szerzel magadnak..
2015. okt. 22. 15:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért, te kis cikicica, hogy az Életben elboldogulj önállóan, anélkül, hogy másoktól kelljen segítséget kérned, mellesleg gyorsabban is. Ellenségeim nincsenek, de ha te közéjük fogsz tartozni, hát nem megyek a falnak tőle. Ezért kár volt így fél év után visszatérned ide.
2015. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó, én nem fogok tovább vitatkozni,mert nem vagyok ovodás szinten.
2015. dec. 1. 19:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek
2017. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

“Ezt megúsztam.”

“Élsz mint hal a vízben.”

2019. dec. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!