Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit csináljak? Első osztályos...

Mit csináljak? Első osztályos hugimnak kell a segítség!

Figyelt kérdés

13/L

Az első osztályos hugomnak kell megtanulnia,8 soros anyáknapi verset, amit az anyukájával nem tanulhat. A testvéremnek, túlhallási problémái vannak, ezért nem olyan egyszerű versekre tanítani. Mindent megpróbáltam, de szegény nem tudja megjegyezni.

Lécci sürgősen, mert holnap vagyis tizenhetedikén kell felmondania. Előre is Köszönöm!



2015. ápr. 16. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem gondolod komolyan, hogy este fél 10-kor fogsz nekiállni a hétévessel verset tanulni? Eddig hol voltatok? Nem most van anyáknapja, majd megtanulja. Az óvodában is megtanulta valahogy a verseket. Mi a fene az a túlhallás?
2015. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

#1 Fogd már vissza magad!

Az én hugaimnak is túlhallásuk van (ez, kedves #1 azt jelenti, hogy bizonyos frekvenciákat sokkal jobban érzékelnek, és az ,,visszhangzik" a fejükben, ezért gyakran a szavak második felét nem hallják). Mindenféleképpen vigyétek el őt audiológiára, mert ezzel együttélni nagy szívás lesz.

Amit tudsz csinálni, hogy nem adod fel. Szóról-szóra kell majd tanulnotok a verset, nem pedig sorról-sorra. Macera lesz, de megoldható. :)

15/L

2015. ápr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

KÖszönöm, második válaszoló, jófej vagy :) Sikerült megtanulni minden rendben! Köszii!



Kedves első válaszoló!

Ha nem tudod mi az a túlhallás akkor ne írj semmit, és ne okoskodj nekem! Mivel próbálniuk kell meg kellett tanulnia a verset! És ne pofázzál nekem arról, hogy féltízkor ne tanítsam a hugomat. Későn ért haza, és már nyolckor nekiálltunk a tanulásnak. Nehezen ment neki, ezért kértem segítséget, de te SEMMIT sem segítettél. Ha azt kérem hogy SEGÍTSÉG kell akkor ne trollkodj, hanem, mondjuk adj egy jó tanácsot! És ne mondd azt hogy túl későn álltunk neki, mert nem! 7-8 körül nekiálltunk mivel nem ment neki segítség kellett! És mégegyszer ha nem tudod mi a túlhallás ne is írj semmit! HANEM INKÁBB FOGD BE!!!

2015. ápr. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!