Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az öngyilkosságon jár az...

Az öngyilkosságon jár az agyam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom kiszámolni esztergáláshoz a technológiai paramétereket... bordamararásról, fogmarásról, és borda és palástköszörülésről nem is beszélve... ha nem jövök rá, szerintem felkötöm magam a p*csába... mi a jó eget csináljak most....

2015. ápr. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha most emiatt megölnéd magad, az úgy hangzana, mintha az esztergálás technológiai paraméterei lennének számodra az élet értelme, ami nélkül elképzelhetetlen, hogy ember élni tudjon. Mintha semmi más nem lenne fontosabb a világon néhány buta számnál és műveletnél. Sem a családod, sem a barátaid, de még te magad sem. Biztos vagy te ebben? Menj ki az utcára, és kérdezz meg random embereket, hogy tudják-e, hogyan kell ezeket a paramétereket kiszámolni, és ha nem, akkor gondolkodtak-e már azon, hogy emiatt felakasszák magukat. Szerintem elég egybehangzóak lesznek a válaszok.


De ha neked tényleg az minden álmod, hogy megtanulj esztergálni, nincs valaki, aki tudna ezekben a számításokban segíteni? Tanár, tanulók, bárki...

2015. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na végül is igazad van! Valóban nem olyan hű de lényeges dolog mert van fontosabb, csak az a baj, hogy ezeknek a számolásoknak a gyakorlatban hogy is mondjam... a kutya se számolja ki.... de szakdogába kötelező ugye... és jövőhéten le kell adni és 120 oldalt számoljak ki.. ha nemsikerül csúszok 1 évet.. és még más híja is van pedig már hónapok óta csinálom... már így is csúsztam... kiakaszt az egész... próbálok segítséget kérni, csak már bele vagyok fásulva, sokan ugyan úgy nem tudják mint én, sokan már elfelejtették akik tudták... az ilyen kudarcokba kicsit hogy mondjam unom.. mindegy ha 1 nap rájövök hogy működnek ezek a dolgok... kajak leírom ide viszontválaszként vagy mi. Kicsit pihentettem a szemem már 1 fokkal nyugodtabb vagyok.
2015. ápr. 23. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Sikerült a szakdolgozat ?

Ha nem akkor írd meg, hogy melyik parcellában fexel. :)

2017. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!