Ez akkora gyökérség nem?

Figyelt kérdés

Waldorf iskolába járok 6.osztály állattan OLVASS TOVÁBB

A tanárom a tevéről tanított (intelligens állatokat vizsgálunk) hogy milyen intelligens mert, hogy jó az alkalmazkodóképessége

én erre ...néni szerintem az alkalmazkodóképesség és az intelligencia között van különbség és a teve az nem intelligens attól,hogy jól alkalmazkodik.De azt sem engedte,hogy végig mondjam egyből beállított az osztály előtt hülyének.

Ti mit gondoltok?


2015. máj. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy megpróbáltad a nénit beégetni az osztály előtt, ha valami észrevételed van, akkor vele beszéld meg kettesben, ne pedig csípős megjegyzéseket tegyél.
2015. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem tartom csípős megjegyzésnek a következőt: szerintem az alkalmazkodóképesség és az intelligencia között van különbség és a teve az nem intelligens attól,hogy jól alkalmazkodik.
2015. máj. 6. 20:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a tanárunk unintelligens;) :D
2015. máj. 6. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligenciát legnyersebben alkalmazkodóképességként lehet definiálni. Köznapi szóhasználatban persze mindenre mondják, hiszen a jó prolija nem képes pontosan kifejezni magát.

Mi a különbség szerinted? Egy állat pont akkor intelligens, ha alkalmazkodni tud, ha átlátja a helyzetet és tanul (emlékezőkészség).

2015. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te összetéveszted az intelligenciát a műveltséggel. A tanárodnak van igaza. Az intelligencia annál sokkal szélesebb tudományos fogalom.
2015. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, gyökérség a Waldorfba járni :)
2015. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!