Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tehetnek a prezentaciomba...

Mit tehetnek a prezentaciomba a repulesrol?

Figyelt kérdés
Holnapra prezentaciot kell csinalnom, arrol amirol csak szeretnek, a repulest valasztottam mint a hobbim. De nem tudom, hogy mi az, ami a 15-16 eves korosztaly szamara erdekes lehet a repulesben. Persze szamomra minden porcikaja izgalmas, de nem mindenki repules rajongo, szoval ha van par jo otletetek, hogy az alap dolgokon kivul mit tehetnek bele, akkor szivesen varom! Koszontem.

2015. máj. 11. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vannak repülő modelljeid és nem félted őket olyan nagyon akkor körbeadhatod őket.
2015. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajajj, azok nem nekik valok....
2015. máj. 11. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kerestem rá neten de lehet, h vannak jó repülés szimulációs videók. Ha bemutatsz egy konkrét típust akkor esetleg annak a nézőpontjából, azzal repülő pilóta szemszögéből.

Pár mondatot elejthetsz, a mostani aktualitásokról pl az Alpokbeli tragédiáról. (Tényleg röviden). Persze ez már így is rengeteg...

2015. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna mar keso, viszont igy is 40 percen keresztul megallas nelkul beszeltem,a legalapvetobb dolgokrol.
2015. máj. 13. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!