Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon szépen megkérnék...

Nagyon szépen megkérnék valakit aki ismeri Szabó Magda: Abigél című regényt válaszolna a következő kérdésekre? Holnapra kellene és fon. Tos lenne.

Figyelt kérdés

1. Mit jelent a címer felirata? Fejtsd ki a véleményed miért ez az iskola jelmondata! MATULA címerét az első fejezetben ismerjük meg. "Arany háttér előtt kéz kulcsolódott imára a pajzson, valami zsoltár vagy biblia körül, és a kezek fölött félkőrben szavak futottak végig: Non est currentist. "



2. Mi vonzó és mi nem ebben a világban Gina számára?


3. Keress még problémákat a regényből! Vedd figyelembe a probléma kibontakozásábrák lépéseit, szerkezeti egységeit!

Pl: Expozíció: a férjhezmenés szokása

PROBLÉMA: gina árulása

Bonyodalom: az árulás következményei

Késleltetés: a békülési kiserletek

Tetőpont: a perselypénz

Megoldás: a légitársaságok gyakorlat és a kibékülés



2015. máj. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen, muszáj elolvasnod! Én imádtam! Vagy legalább nézd meg a megfilmesített változatát, nagyon szép. :)


Kár, hogy most jutott eszedbe, itt van hangoskönyv változatban is, miközben sétálsz, buszon ülsz hallgathatod. https://www.youtube.com/watch?v=Q9_Gt429hY8&list=PLKM6nbiz_A..


Egyébként a legtöbb kérdésedre Te is megtalálhatod a választ, Googlebe irkáld be a kulcsszavakat. Legalább ennyire vedd a fáradtságot.

2015. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nemcsak műveltebb, de jobb ember is leszel, ha elolvasod.
2015. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!