Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik szereplőt játszanád el...

Melyik szereplőt játszanád el szívesen és miért? (Egri csillagok)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, nincs ötletem melyik szereplő legyek! A könyvet elolvastam és az olvasónaplóm összes kérdésére tudtam a vàlaszt de ehhez foggalmam sincs hogy mit írjak! SÜRGŐS! SOS VALAKI SEGÍTSEN LÉGYSZI

2015. máj. 27. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Azért, jó lenne tudni, hogy fiú, vagy lány vagy-e ?

Ha fiú, biztosan szívesen bújnál Bornemissza Gergely bőrébe, ha lány, talán Cecey Évát választanád.

Persze lehetne negatív szereplőt is választani, színészek nyilatkozataiból tudom, hogy könnyebb játszani "rosszat", mint jót, mert több színt lehet megmutatni benne.

Mint tudjuk, a regényben a "főgonosz" Jumurdzsák volt.

2015. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél Jumurdzsák. Igaz hogy meghal a végén, de sokkal érdekesebb amiket csinál. Neki legalább van valami konkrét motivációja, ami hajtja előre. Én pl. mindig neki drukkoltam.
2015. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!