Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Nagyon kell segítség,...

SOS! Nagyon kell segítség, matek példához. HOGYAN KELL MEGOLDANI? Ötösöm múlik rajta.

Figyelt kérdés
12 pontból 6-ot értem el. Hány pont kell minnimum, hogy 90%-os legyen a dolgozat. Vagyis a kérdés: HÁNY PONTBÓL VESZÍTHETEK EL 6 PONTOT, HOGY A TELJESÍTMÉNYEM 90%-OS LEGYEN?

2015. jún. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki nagyon hangsúlyozza, hogy „SOS” meg „SÜRGŐS”, akkor külön élvezet hátráltatni.


Másrészt esetedben tényleg nem egészen világos, hogy mi a kérdés… De az elég valószínűnek tűnik, hogy azon kevesek közé tartozol, akik tényleg nem érdemlik meg az ötöst…


Amúgy 60, mert annak tíz százaléka a 6. De azt azért tudd, hogy a kettest se nagyon érdemled meg szerintem.

2015. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"HÁNY PONTBÓL VESZÍTHETEK EL 6 PONTOT, HOGY A TELJESÍTMÉNYEM 90%-OS LEGYEN?"



Ha 60 pontból 6 pontot veszítesz, akkor még 90%-os lesz a teljesítményed!

2015. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12*0.9=x


x*0.9=6

x=6/0.9

2015. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok, butaságot írtam.


60 pontból veszíthetsz 6 pontot a 90%os eredményhez

2015. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Le tudná valaki vezetni? NAGYON KÖSZÖNÖM.
2015. jún. 4. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott van levezetve… Arra már csak rájössz magadtól, hogy a 6 azért a 10% kell legyen, mert 100% – 90% = 10%… Jah, nem. Bocsánat!


Másrészt azt hogyan ellenőrzöd majd, hogy jó-e az a megoldás, amit most nagy egyetértésben leírtunk neked. Lehet, hogy csak kamuzunk, nem?


Ugye, fiúk? ;)

2015. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg van, NAGYON KÖSZI MINDENKINEK!!!!!!<3*.*
2015. jún. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!